Ужгородська регата-2019

В Ужгороді нині відбулася подія року – наймасовіша і найцікавіша Ужгородська регата-2019.
Цьогоріч вона була ювілейною, десятою.
Та й учасників зібралося чимало – цілих 34 екіпажі, а це – найбільше за всю історію закарпатської флотилії.
Цікавинками порадували команди: «Зелений Джміль», «TATU», «Шіковно», «Мультік», «Ундіна», «Viper Vikings», «AC/DC», «Корюшка», «Т-Стиль», «Вікінги у відпустці Україна – Норвегія», «Стремительный», «Кояк», «Пструг», туристичний рафтинг “ПО ТИСІ РАЗОМ”, «Кояк 2», «Кояк 3», «Генерали шампуньки», «”Форель в кущах яфини” – Транскарпатська океанічно-струмкова атомна субмарина класу вело-водо-хід», «MINI Mouse», «Hipopo», «Рибачок», «Счастливчик», «Та камон!», «Морський Циган», «Texas Ranger» та інші.
Найбільше всіх вразило судно  “Площа Петефі” (на головному фото)  із будівельною тачкою, бруківкою та парасолькою від сонця. Члени екіпажу були одягнені також характерно символічно – у ремонтників.
Також цікавим виявилося судно на підтримку українських моряків –  туристичного рафтингу “ПО ТИСІ РАЗОМ”. Був і українсько швейцарський екіпаж на одному з човнів.
Та й глядачів на цьогорічну регату зібралося стільки, скільки в Ужгороді  не зміг зібрати жоден політик своїми виступами!
Люди спостерігали за суднами зусюди: з набережних, із мостів, із води… кожен прилаштовувався там, де лише міг.
Стартувала регата від Підзамкового мосту, а фінішувала за мостом Масарика біля ресторану “Венеція”. Там же відбулося і посвячення у моряки та нагородження переможців у чотирьох номінаціях: “Летючий Голландець” (найшвидше судно), “Веселий Роджер” (найоригінальніше судно), “Чорна каракатиця” (найшвидше судно серед саморобних), “Ноїв ковчег” (найчисленніший екіпаж).
Крім того, після завершення змагання на бажаючих чекала вечірка і пригощання від закарпатського бетяра Едгара Петі.  Рух підтримки закарпатських військових підготував прохолоджувальні напої, млинці, солодощі, безпрограшну лотерею. Свій столик мала і волонтерська організація Барбос, яка опікується безпритульними тваринами. Там можна було придбати  сувеніри і допомогти фінансово притулку.
Загалом регата засідчила, що на Закарпатті є дійсно хороші традиції, які варто підтримувати, які пропагують не алкогольні пригощання та об’їдання, а здоровий спосіб життя, спорт,  загартовування, активний відпочинок, самореалізацію через цікаві ідеї. І проходять такі події людно, цікаво, яскраво, насичено та незабутньо.
Поділитись на Google Plus

Автор новини2

0 коментарі:

Опублікувати коментар